Işıklar Ambalaj IŞIKLAR HOLDİNG Kuruluşudur.
Logo

TARİHÇE

Işıklar Ambalaj’ın temelleri 1969 yılında Bartın’da 70 milyon torba/yıl kapasiteli standart kraft torba üretim tesisinin kurulması ile atılmıştır.

1982 yılında Konya/Çumra’da 160 milyon torba/yıl kapasiteli 2. tesis kurulmuştur. Işıklar Ambalaj üretim faaliyetlerini 300 milyon adet/yıl özellikli torba üretim kapasitesinde W&H makine parkına sahip olan Çumra fabrikasında sürdürmektedir.

Inner Picture

Işıklar Ambalaj’ın bir iştiraki olan Işıklar Paper Sack Ltd., Kuzey Irak Erbil’de yeni kurulan ve çimento torbası fabrikası yatırımı yapan ilk uluslararası şirket konumundadır. Işıklar Paper Sack Ltd. Erbil fabrikası, yıllık 80 milyon adet torba üretim kapasitesi ve önümüzdeki 3 yıl içinde bu kapasitenin üç katına arttırılması planları ile tüm Irak Çimento sektörüne hizmet vermek amacıyla Şubat 2013’te üretime başlamıştır.

1994 yılından 2008 yılına kadar 6 renk baskılı bobin üretimi yapan Işıklar Ambalaj 2008 yılında yapılan yatırım ile 8+1 renge kadar baskılı bobin üretimi gerçekleştirmektedir.

Gıda güvenliği için 1999 yılında GIDA İLE TEMASTA BULUNAN MATERYAL ÜRETİM SERTİFİKASI alınarak başlatılmış olan çalışmalar, konuya gösterdiğimiz hassasiyet doğrultusunda yatırımlarımıza yön vererek temiz, steril, yasal mevzuat ve şartlara uygun modern bir gıda torbası üretim hattına dönüşmüştür.

KALİTE BELGELERİMİZ

Kurulduğu günden bu yana kalite ve gelişim esası ile büyüyoruruz

BELGELERİMİZ

ÇÖZÜM ve HİZMETLER

Müşterilerimize özel çözüm ve hizmetler ile sürekli destek sağlıyoruz

ÇÖZÜM MERKEZİ
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo