Işıklar Ambalaj IŞIKLAR HOLDİNG Kuruluşudur.
Logo

ÜRÜN GELİŞTİRME ve ÖDÜLLER

2008 ve 2010 yıllarında düzenlenen TSE 21. ve 23. Altın Ambalaj Yarışmalarında Işıklar Ambalaj, “Takviyeden Saplı Valfli Gıda Torbası” ve “Takviyeden Saplı, Kolay Açılır Valfli Gıda Torbası” adlı ürünleri ile ödüle layık görülmüştür.

Üç kat kağıttan imal edilen kolay taşınabilen takviyeden saplı valfli gıda torbalarmız aşağıda belirtilen özelliklere sahiptir.

Awards

TSE 23. Altın Ambalaj Ödüllü Torbamız (2010) Takviyeden Saplı, Kolay Açılır Valfli Gıda Torbası


Türk Gıda Kodeksi'ne uygun kağıt,su bazlı mürekkep ve patates nişastasından elde edilen yapıştırıcı ile gerekli hijyen koşulları sağlanmış,özel bir hatta üretimi gerçekleştirilen takviyeden saplı valfli gıda torbalarımız,tarladan sofraya kadar olan gıda zincirinin sağlam bir halkasıdır.

Awards

TSE 21. Altın Ambalaj Ödüllü Torbamız (2008) Takviyeden Saplı Valfli Gıda Torbası


Takviyeden saplı gıda torbalarmız,kraft kağıttan imal edildiği ve çok katlı olduğu için,içine konulacak gıdaya mikrobiyolojik etkilerden,nem ve atmosfer koşullarından,mekanik deformasyonlardan koruyarak,raf ömrü süresince ürünün bozulmadan saklanmasını sağlamaktadır.

Torbalarımız valfi olması sebebiyle dikiş ve yapıştırma gibi ek işlemlere gerek kalmaksızın,el değmeden hijyenik olarak tarafımızdan üretimi ve müşterilerimiz tarafından da yine el değmeden dolumu gerçekleştirilebilmektedir.Ayrıca kolay açılabilme özelliği sayesinde nihai tüketiciler tarafından da rahat bir şekilde kullanabilmektedir.Kağıdın genleşme yeteneğinin çok sınırlı olması (dolayısıyla başlangıçta verilen boyutları koruması) deforme olmadan sertliğini koruma özelliği sayesinde kolay istiflenebilmektedir.Torbaların dibine kolay taşımayı sağlamak üzere özel sap takılmıştır.Tüketici tarafından kolayca fark edilmesi için bo özel sap,özgün tasarımımız ile işaretlenmiştir.

Takviyeden sap uygulaması ile taşıma kolaylaştırmakta,ürünün hem endüstriyel hem de perakende kullanımına imkan verilmektedir.

Awards Awards

KALİTE BELGELERİMİZ

Kurulduğu günden bu yana kalite ve gelişim esası ile büyüyoruruz

BELGELERİMİZ

ÇÖZÜM ve HİZMETLER

Müşterilerimize özel çözüm ve hizmetler ile sürekli destek sağlıyoruz

ÇÖZÜM MERKEZİ
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo