IŞIKLAR'DAN HABERLER
TİSK MİKROCERRAHİ VAKFI, YENİ YÖNETİMİNİ BELİRLEDİ!...
Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Mikrocerrahi ve Rekonstrüksiyon Vakfı, yaptığı olağan mütevelli heyet toplantısıyla yeni yönetimini belirledi.
Işıklar Ambalaj ‘dan Kapasite Artışı...
40 dan fazla ülkeye aktif satış yapan firmamızın ürünleri ve müşteri ilişkileri gerek yurtiçinde gerekse uluslararası piyasada memnuniyetle itibar görmektedir.
IŞIKLAR YAPI ÜRÜNLERİ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR...
Işıklar İnşaat Malzemeleri A.Ş.Yönetim Kurulu aldığı kararla klinker pres, taban ve kaplama tuğla ürünlerine ve kendi Ar-Ge departmanı tarafından geliştirilerek geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen ve Çatı/Cephe dergisinden yılın duvar sistemi ödülünü alan ses ve ısı yalıtımında devrim niteliğindekiEko Klinker 4.0 ürünlerine giderek artan talebi karşılayabilmek için atıl duran Tuğla Tünel Fırınlarından birini gerekli tadil ve otomasyon yatırımlarını yaparak ,Haziran ayında devreye almak için yatırımlara başlama kararı aldı.
IRAK’TAKİ YATIRIM ÖDÜL GETİRDİ
İnşaat malzemeleri üretiminde dünya lideri olan Lafarge, global anlamda 75’in üzerindeki tedarikçisini 7 farklı başlık altında değerlendirmeye alarak ödüllendirdi. Türkiye’den Işıklar Ambalaj “Gelişen Pazarlar” kategorisinde ödüle layık görüldü...
 
SN.RIZA KUTLU IŞIK'A LİDERLİK ZİRVESİNDE LİDERLİK ÖDÜLÜ VERİLDİ
İş dünyasının en önemli platformlarından olan konferansın bu yıl ki teması...
[ Geri Dön ]
Her hakkı Işıklar Ambalaj'a aittir © 2009